vaaar.com

Çok fazla ilan girmek sizleri üst sıralara taşıyabilir

KULLANIM KOŞULLARI

1373 Sok. No:8 Kat:8 Daire: 81 Konak / İzmir adresinde mukim VENİO BİLİŞİM YAZILIM TEKNOLOJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (aşağıda kısaca "vaaar.com" olarak anılacaktır) emlakçı, gayrimenkulcü ve inşaat firmalarını son kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.

Vaaar.com herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı”olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

- Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

- Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

- Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

Vaaar.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

vaaar.com'a kullanıcı olarak giriş yaptığınızda; gayrimenkul sahipleriyle iletişime geçip, gayrimenkul satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan detay sayfalarında emlakçı ile yapılacak mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim vaaar.com sorumluluğunda değildir. "İlanlarım E-Posta'da" bölümüne e-posta adresinizi bırakarak, seçtiğiniz bölgelerdeki güncel ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Kullanıcı olarak vaaar.com'a giriş yaptığınızda Vaaar.com, sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için Vaaar.com Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri Vaaar.com kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır.

Kullanıcılar, üyelik başvuru formununda yer alan Üyelik Sözleşmesi'ni kabul ederek vaaar.com'a üye olabilirler.

Görüş, öneri ve sorularınız için www.vaaar.com'da yer alan “https://vaaar.com/contact” sayfasını kullanabilirsiniz.

 

© Tüm Hakları saklıdır 2021 - 2024 | vaaar.com