vaaar.com

Çok fazla ilan girmek sizleri üst sıralara taşıyabilir

İLAN VERME KURALLARI

- İlan başlığında ve ilan açıklama bölümünde sadece ilan hakkındaki bilgiler yer almalıdır. Belirtilen bölümlerde reklam içerikli yazı yazılmaması, link eklenmemesi gerekmektedir.

- Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar satılan / kiralanan ürüne ait olmalıdır.

- İlan girişlerinde belirtilen kriterlerde (fiyat, model, metrekare, oda sayısı v.b.) doğru bilgiler yer almalıdır.

- Eklenen fotoğrafların içeriğinde farklı e-ticaret web sitelerinin link ya da isimleri, ürüne ait fotoğraf yerine kampanya yazısı vb. görselleri yer almamalıdır.

- Sistem içerisindeki farklı bir kullanıcının ilanının fotoğrafı / fotoğrafları kullanılmamalıdır.

- Girilen bir ilanın aynısı, ilk girilen ilan silinerek sisteme tekraren girilemez. Bir ilanın silinerek aynı ilanın sisteme tekrar yeni baştan girilmesi şeklindeki ve benzeri nitelikteki faaliyetleri gerçekleştiren üyelerin ilgili ilanları silinebilir, üyelikleri dondurulabilir ve/veya üyelikleri iptal edilebilir.

- Her bir ilan için farklı resimler kullanılmalıdır, aynı resim ikinci bir ilanda kullanılamaz.

- Satılık veya kiralık ürünler için temsili fiyat verilmemelidir. Fiyatlar KDV dahil olarak belirtilmelidir.

- İlanların açıklama bölümlerinde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgilerine yer verilmemelidir. Telefon numarası ve kullanıcı adı sadece “Kullanıcı Bilgileri” bölümünde yayınlanmalıdır. Mağaza kullanıcıları mağazaları için tanıtım sayfası hazırlayarak iletişim ve adres bilgilerini bu alanda yayınlayabilirler ancak web sayfası ismi belirtmemeleri gerekir.

- İlan başlığı veya açıklamasında “alınır”, “aranıyor” vb. ibarelere yer verilemez.

- İlan tarihi 2 yıl ve eski olan ilanlar yayına alınamaz.

- Satılan / kiralanan ilanlar yayından kaldırılmalıdır.

İlanda yer alabilecek 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında koruma altında olan ilan verene ait veya üçüncü kişilere ait kişisel veriler ve/veya özel nitelikli kişisel veriler, başkaca bir amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, başka mecralarda doğrudan veya dolaylı olarak yayınlanamaz, işlenemez, dağıtılamaz, başkaca veri tabanlarına aktarılarak üçüncü kişilerin erişimine ve kullanımına açılamaz.

Yukarıda belirtilen “İlan Verme Kuralları” tüm kategoriler de, bireysel üyelerimiz  ve kurumsal üyelerimiz için de geçerlidir. İlan girişinde bulunan üyemiz, yukarıda belirtmiş olduğumuz kurallara ve üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

lan verilirken üye tarafından girilen adres bilgisi, vaaar.com’un adres güncelleme konusunda hizmet aldığı firmanın güncel verilerine uygun olarak düzenli olarak güncellenmektedir.

Önemli!
Hayvanlar alemi > evcil hayvan kategorisi için;

İlan verebilmek için Hayvanları Koruma Kanunu ve Kara Avcılığı Kanunu ile belirlenen şart ve yükümlülüklerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Evcil hayvanlar satışı yapılamaz. Satışa yönelik faaliyetleri gerçekleştiren üyelerin ilanları silinebilir, üyelikleri dondurulabilir ve/veya üyelikleri iptal edilebilir.

Copyright © 2022 vaaar.com