vaaar.com

Çok fazla ilan girmek sizleri üst sıralara taşıyabilir

İŞLEM REHBERİ

Üye Olma
 

Vaaar.com’a bireysel üyelerimiz ücretsiz bir şekilde üye olabilmektedir. Bireysel üyelerimiz onaylanan üyelik işlemlerinin ardından bir adet ücretsiz ilan verebilmektedir.

Kurumsal üyelik isteyen müşterilerimiz Vaaar.comda ücretsiz olarak kurumsal üye olabilmektedirler.


Üyelik Sözleşmesi
 

Üyelik sözleşmemiz sitemizden yazdırılabilir ve elektronik ortamda saklanmak üzere indirilebilir. Üyelerimiz herhangi bir zamanda sözleşmemize sitemiz üzerinden erişebilmektedir.

Kurumsal üyelerimizin faturaları, kendilerine üyelik sonrasında gönderilmektedir.


Üyelik Aktifleme
 

Yeni üyelik yapmak isteyen müşterilerimize sms yoluyla aktifleme onayı gönderilmektedir ve onay sonrasında üyelikleri başlatılmaktadır.


Kişisel Verilerin Gizliliği
 

Vaaar.com’a üye olurken ve sonrasındaki güncelleme işlemlerinizin ardından oluşan tüm bilgileriniz sizin onayınız olmadan üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Üyelik sırasında bu paylaşımın aktiflenip/aktiflenmeyeceği seçilebileceği gibi, daha sonra da bu listelerden çıkmak mümkündür.


Uyuşmazlık Durumu
 

Vaaar.com ve Üye arasında sağlanan Üyelik Sözleşmesi Türk hukukuna tabidir. Taraflar arasında işbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İzmir mahkemeleri ve icra daireleri münhasır yetkilidir. Bu uyuşmazlıklarda, Vaaar.com’un defter ve kayıtları tek ve kesin delil olacaktır. Üyelik Sözleşmesi kabul edildiğinde Taraflar, elektronik ortamda ve Web Sitesi üzerinde gerçekleşen işlemlere ait, Vaaar.com tarafından alınmış, bilgisayar çıktılarının da kesin delil niteliği taşıyacağı konusunda mutabık kalmış sayılırlar.

 

© Tüm Hakları saklıdır 2021 - 2024 | vaaar.com